Garážové brány TRIDO
Sekčné garážové brány do otvoru

Revolúcia vo výmene starých garážových brán za nové bez nutnosti stavebných úprav.

Privátne sekčné garážové brány TRIDO Evo sú ideálnym riešením pre jednoduchú a rýchlu výmenu starých krídlových alebo výklopných brán za nové sekčné. Pri výmene odpadá vybúranie zárubne starých brán a rozmetanie otvoru. Brány TRIDO Evo môžu byť umiestnená na vonkajšej strane otvoru, preto neskracujú úžitkovú dĺžku garáže. Konštrukcia sekčných brán TRIDO Evo využíva existujúce oceľové (drevené) zárubne pôvodných brán. Po vysadení existujúcich krídel brány sa odstráni pánty zo zárubne az exteriéru sa osadí nosný rám vodiacich koľajníc nových sekčných brán, ktorý existujúce zárubňu z exteriéru opticky prekrýva.

Strom

Bránové krídlo je zložené zo 4 a viac sekcií. Oceľová sendvičová sekcie s prerušeným tepelným mostom a celo-obvodové elastické gumové tesnenie zaručujú najlepšie tepelno izolačné vlastnosti brány. Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby v prevádzke nemohlo dôjsť k úrazu, napr priškripnutiu prstov. Sekcie jazdia v koľajnici na kladkách s guličkovými ložiskami. Brány sú navyše nadľahčované pružinou, takže ani ručné ovládanie si nevyžaduje veľkú fyzickú silu. Veľmi tichý chod, vysoká spoľahlivosť a maximálne dlhá životnosť sú vlastnosti, ktoré charakterizujú sekcionálne brány TRIDO. S automatickým pohonom nemeckého výrobca SOMMER, ktorý je špičkou v odbore automatizácie (certifikované až na 80 tisíc cyklov), tvorí ideálne riešenie pre Vašu garáž.

Sekcionálne brány TRIDO Evo vyrábame do pôvodnej zárubne svetlej šírky 3270 mm a výšky 3110 mm.

Vyberte si dizajn vašej garážové brány

Systémy kovania garážových brán TRIDO Evo

Strom

Garážové brány Trido sú navrhované tak, aby vyhovovala aj tým najnáročnejším požiadavkám. Jedným z dôležitých požiadaviek pri výbere sú aj konštrukčné podmienky, ktoré môžu výber garážových brán často limitovať. Aj z tohto dôvodu u nás máte na výber hneď z niekoľkých variantov kovania.

Strom

S nadpražím

dvojitá dráha
::nízký systém s pružinami vzadu
::nadpražia: min. 40 mm
::ostenia: min. 0 mm

VN - výška nadpražia

Strom

Bez nadpražia

dvojitá dráha
::nízký systém s pružinami vzadu
::nadpražia: min. 0 mm
::ostenia: min. 0 mm


Kontaktujte nás

mapa

Adresa prevádzky
Priemyselná 14
Prievidza 971 01
Slovenská republika

Adresa sídla

Odborárska 23
Bratislava 831 02
Slovenská republika

Rýchly kontakt

+421 46 54 55 020

+421 46 54 55 021

+421 46 54 55 022

+421 917 592 604

 
 

Kontaktný formulár