NADČASOVÉ OKNÁ, DVERE, ZIMNÉ ZÁHRADY A FASÁDY

Firma PM TEAM bola založená v roku 2006 v Nitrianskom Rudne, kde mala prevádzku 7 rokov. V roku 2012 sa presťahovala do Prievidze.

Od jej založenia kládla dôraz na tri základné predsavzatia:

 • bezchybne odovzdaná práca každej zo zúčastnených profesii
 • plnenie kvalitatívnych a časových kritérii
 • trvalá náročnosť pre všetkých bez rozdielu

Počiatočná produkcia bola zameraná na výrobu hliníkových vchodových dverí.
Potreby trhu a záujem zákazníkov si vyžiadal rozšírenie sortimentu o hliníkové okná, automatické posúvne dvere, hliníkové posúvne dvere tzv. “SLIDING“, zimné záhrady, hliníkové presklené fasády.
Firma začala naplno využívať možnosti systému PONZIO.

Stroje

PM TEAM predstavuje mladú zdravú spoločnosť využívajúca najmodernejšie stroje na obrábanie hliníkových profilov, ktoré trh v súčasnosti ponúka.

Naša firma nemá pred zákazníkom čo skrývať a zároveň nechceme aby mal zákazník pocit, že kupuje mačku vo vreci. Z toho dôvodu sa snažíme zákazníkovi aspoň v základných krokoch priblížiť ako sa také hliníkové okno alebo dvere vyrábajú.

 • 1. krok: DELENIE MATERIÁLU
  Krok 1

  Hliníkový profil sa na začiatku musí napíliť na presný požadovaný rozmer.

 • 2. krok: VYSEKÁVANIE
  Krok 2

  Konce profilov sa spájajú pomocou stroja tzv.“vysekávačky“.Profily sa opracujú tak, aby do nich zapadli hl.spojky, ktoré zabezpečujú mechanické spojenie profilu.

 • 3. krok: FRÉZOVANIE
  Krok 3

  Miesta na profile kde budú zabudované zámkové vložky (CISA a ASIX), zámky, kľučky, madlá,okenné kovania sa musia pomocou frézy odstrániť aby do profilu presne zapadli.

 • 4. krok: VYVŔTANIE ZÁVESOV
  Krok 4

  Vyvŕtanie otvorov na uchytenie pántov. Na zavesenie dverí sa nám zatiaľ najlepšie osvedčili závesy značky FAPIM, ktoré sa dajú jednoducho a efektívne nastavovať.

 • 5. krok: SPÁJANIE PROFILOV
  Krok 5a Krok 5b

  Spájanie profilov a vytváranie rámov a krídel dverí pomocou hliníkových spojok, chemickým lepením a nerezovými skrutkami. Prvým krokom je mechanické spájanie pomocou hliníkovej spojky, ktorá sa vkladá do rohového spoju. Druhým krokom je chemické spojenie pomocou dvojzložkového epoxidového lepidla, ktorým sa celý rohový spoj vyplní. Tekuté lepidlo dokonale obalí mechanický spoj v rohu profilu a po 24-hodinách vytvrdne na kameň.

 • 6. krok: ZASKLIEVANIE,OSADENIE VÝPLNÍ
  Krok 6

  Do pospájaných rámov a krídiel sa pomocou gum.tesnení a zasklievacích líšt mechanicky upevňujú zákazníkom vybrané izolačné sklá alebo rôzne pvc alebo alu výplne.

 • 7. krok: MONTÁŽ PRÍSLUŠENSTVA
  Krok 7

  Montáž príslušenstva (madlá, kľučky, samozatvárače, žalúzie, sieťky, pákové mechanizmy). Osadenie okna do stavebného otvoru.

 • 8. krok: MONTÁŽ
  Krok 7

  Montáž zabezpečuje odborne vyškolená firma (M+M), ktorá s nami dlhodobo spolupracuje už niekoľko rokov.


Kontaktujte nás

mapa

Adresa prevádzky
Priemyselná 14
Prievidza 971 01
Slovenská republika

Adresa sídla

Odborárska 23
Bratislava 831 02
Slovenská republika

Rýchly kontakt

+421 46 54 55 020

+421 46 54 55 021

+421 46 54 55 022

+421 917 592 604

 
 

Kontaktný formulár